Lot 465: *ELISABETH DE SAEDELEER (1902-1972) & KURT LEWY (1898-1963)

Est: €3,000 EUR - €4,000 EURSold:
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumMarch 20, 2018

*ELISABETH DE SAEDELEER (1902-1972) & KURT LEWY (1898-1963)
Vloertapijt in wol van verschillende diktes en materies met voorstelling van een abstract motief. Gemonogrammeerd en gedateerd 'KL65' voor Kurt Lewy. Werk uit 1965. Ateliermerk 'EDS' voor Elisabeth de Saedeleer.

Herkomst: collectie Verhoeven, Lennik

252 x 325

Tapis en laine figurant un motif abstrait. Monogrammé et daté 'KL65'. Travail de 1965. Marque de l'atelier 'EDS' pour Elisabeth de Saedeleer. Cartonnier de la tapisserie Kurt Lewy. Licier Elisabeth de Saedeleer.
Provenance: mr et mme Verhoeven, Lennik

252 x 325

Carpet in wool in various thickness and material with abstract decor. Monogram and date 'KL65' for Kurt Lewy'. Work from 1965. Studio mark 'EDS' for Elisabeth de Saedeleer'.
Provenance: collection Verhoeven, Lennik
252 x 325

Payment & Shipping

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer

Shipping

TBA

Modern Masters

March 20, 2018, 07:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE

Terms

29.0%

Bidding Increments

From:To:Increment:
€0€59€10
€60€399€20
€400€999€50
€1,000€1,999€100
€2,000€4,999€200
€5,000€9,999€500
€10,000€49,999€2,000
€50,000€99,999€5,000
€100,000+€10,000

Terms & Conditions

TBA

Shipping Terms

TBA

Credit Card

Payment by credit card is subject to an additional fee of 1.5%