Lot 61: Een scheepsaquarel Dirk Anton Teupken, 1801 -

Est: €1,600 EUR - €1,800 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 14, 2009

Een scheepsaquarel Dirk Anton Teupken, 1801 - 1845, rechts onder gesigneerd en gedateerd 'Door D.A. Teupken, te Amsterdam 1836' Met een voorstelling van een ontmoeting op volle zee tussen een Nederlandse bark en een zwaar gehavend schip waarop twee overlevenden. In achter glas zwart geschilderde omlijsting met in gouden letters het opschrift Zeemans - Spiegel en aan de onderzijde een verklarende tekst Aurora van Amsterdam...vind aldaar drijvende het wrak van den Engelsen bark The Bride of Hull met de twee laatsten van de manschappen der equipage welke 27 dagen het vleesch van de overleedenen gegeeten hadden. In mahoniehouten, originele lijst. H. 58 cm./ B. 79 cm.

The European Interior

AAG Auctioneers
December 14, 2009, 11:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL