Lot 601: Edwin Aafjes (1951-) Overstroming. Verso gesignee

Est: €100 EUR - €200 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsJune 02, 2015

Edwin Aafjes (1951-) Overstroming. Verso gesigneerd en gedateerd '80., Doek 79 x 119 cm.

Paintings & Indonesian Fine Art

Vendu Rotterdam
June 02, 2015, 10:30 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL