Lot 150: Dolf Zwerver Skarsterlân 1932 Compositie met drie

Est: €600 EUR - €1,200 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 07, 2009

Dolf Zwerver Skarsterlân 1932 Compositie met drie vogels Gesigneerd en gedateerd '98 l.o. Gouache op papier, 45,5 x 31 cm.

Estimates up to € 3000

AAG Auctioneers
December 07, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL