Lot 2: Dirk Jan Hendrik Joosten Haarlem 1818 - 1882

Est: €2,200 EUR - €2,800 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsApril 15, 2008

Dirk Jan Hendrik Joosten Haarlem 1818 - 1882 Stilleven Gesigneerd en gedateerd 1845 r.o. Olieverf op paneel, 15 x 20 cm.

19th Century Paintings

AAG Auctioneers
April 15, 2008, 11:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL