Lot 585: DANCKERTS Theodorus (17. stoleti - po roce 1726,

Est: Kč0 CZK - Kč1,400 CZKSold:
European ArtsPrague, Czech RepublicSeptember 22, 2007

DANCKERTS Theodorus (17. stoleti - po roce 1726, HOLANDSKO) Landgraviatus Hassiae Medirytina kolorovana akvarelem na papire, 495 x 570 mm, ramovano v pasparte, pod sklem, nedatovano [pocatek 18. stoleti], znaceno vpravo dole v kartusi. Rytec, nakladatel. Syn Justuse Danckertse, bratr Corneliuse II. Danckertse. Jako nakladatel se proslavil vydanim "Regel van de vijf orders der Architectura, door J. B. van Vignola..." Autor viz TB 8/344, B 3/344.

Aukce 3 / 2007

European Arts
September 22, 2007, 02:00 PM CET

Na Pankraci 15/1684, Prague, 15/1684, CZ