Lot 1346: CURT ASKER fodd 1930 Utan titel mobil Signerad

Est: kr8,000 SEK - kr10,000 SEK
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenNovember 02, 2007

CURT ASKER fodd 1930 Utan titel mobil Signerad Curt Asker. Rodmalat tro, longd ca 190, bredd ca 20 cm. Utford 2003 PROVENIENS: Kabusa Konsthall, Glemmingebro

Modern Art & Works of Art

Stockholms Auktionsverket
November 02, 2007, 10:00 AM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE