Lot 610: Ciano Siewert (Geb. 1942) Gezicht op de kerk te

Est: €300 EUR - €400 EUR
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsNovember 13, 2012

Ciano Siewert (Geb. 1942) Gezicht op de kerk te Veere. Gesigneerd r.o. en gedateerd '68. Aquarel 54x69 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
November 13, 2012, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL