Lot 1217: CHARLES II ROBERTSON (1844 - 1891) toe te

Est: €750 EUR - €1,000 EUR
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumMarch 27, 2013

CHARLES II ROBERTSON (1844 - 1891) toe te schrijven aan Noord-Afrikaans straatgezicht met ruiters en talrijke personages. Aquarel en gouache. Met handgeschreven opdracht: 'à mon bon ami O. Turn.....'. Roestvlekken op verso. Afmetingen : 272 x 400 mm

Boeken en Grafiek

March 27, 2013, 10:00 AM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE