Lot 173: Charles Bretherton (ca. 1760-1783) 'Hutten bij

Est: €100 EUR - €150 EUR
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsNovember 13, 2012

Charles Bretherton (ca. 1760-1783) 'Hutten bij Diemen'. Naar een ets door Rembrandt van Rijn (Bartsch 217). Druk dateert uit ca. 1780. Het betreft hier werk door een bekende 18e eeuwse kopiïst. Niet ingelijst. Ets 16x20,5 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
November 13, 2012, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL