Lot 5017: Cees Broehs (1917-2005) Pseudoniem voor Cees

Est: €150 EUR - €200 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsMay 10, 2012

Cees Broehs (1917-2005) Pseudoniem voor Cees Broekhuisen. Twee abstract figuratieve bronzen sculpturen op een granieten sokkel. Gemonogrammeerd en één gedateerd '77. Werk van Broekhuisen bevindt zich in de collectie van de gemeenten Gouda en Capelle aan de IJssel. Hoogte 12 en 16 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
May 10, 2012, 10:30 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL