Lot 850: Carl Fredrik Reuterswärd, Spel, spel CARL FREDRIK

Est: kr12,000 SEK - kr15,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenApril 25, 2013

Carl Fredrik Reuterswärd, Spel, spel CARL FREDRIK REUTERSWÄRD född 1934 Spel, spel Signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd 1982. Olja på duk, 30 x 65 cm.

Moderna

Stockholms Auktionsverket
April 25, 2013, 01:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE