Lot 854: Carl Fredrik Reuterswärd, Centre of Love CARL

Est: kr60,000 SEK - kr80,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenApril 25, 2013

Carl Fredrik Reuterswärd, Centre of Love CARL FREDRIK REUTERSWÄRD född 1934 Centre of Love Signerad Reuterswärd samt signerad och daterad på baksidan Carl Fredrik Reuterswärd 1985-87. Lackvarell på duk, 195 x

Moderna

Stockholms Auktionsverket
April 25, 2013, 01:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE