Lot 86: Bo von Zweigbergk 1897-1940. Signerad och daterad

Est: kr1,000 SEK - kr2,000 SEK
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenOctober 08, 2007

Bo von Zweigbergk 1897-1940. Signerad och daterad '25. Blomsterstilleben. Akvarell. 34,5 x 24,5. Ngt. bucklig.

Monthly sale

Auktionskammare Uppsala
October 08, 2007, 04:00 PM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE