Lot 86: BJÖRKLUND, RICHARD, 1897-1974 'Decemberdag'.

Est: kr0 SEK - kr3,000 SEKSold:
Crafoord AuktionerLund, SwedenNovember 28, 2009

BJÖRKLUND, RICHARD, 1897-1974 'Decemberdag'. Signerad och daterad -45. Duk, 74x58. (D).

Kvalitesauktion

Crafoord Auktioner
November 28, 2009, 12:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE