Lot 33: Ben Snijders Almelo 1943 Herinnering aan Johanna

Est: €3,000 EUR - €4,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 30, 2009

Ben Snijders Almelo 1943 Herinnering aan Johanna Gesigneerd en gedateerd 1988 r.o., getiteld en geannoteerd Schiermonnikoog herfst 1987 verso Olieverf op doek, 40 x 35,5 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel te Amsterdam. Tentoonstelling: Kinds of Silence, 10 december 1988 - 21 januari 1989. Galerie Lieve Hemel, 25 maart - 22 april 1989.

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
November 30, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL