Lot 32: Ben Snijders Almelo 1943 Fleur met rood kussen

Est: €2,000 EUR - €3,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 30, 2009

Ben Snijders Almelo 1943 Fleur met rood kussen Gesigneerd en gedateerd '96 r.o., getiteld verso Acryl en papier op paneel, 25,5 x 17,5 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel te Amsterdam. Tentoonstelling: Galerie Lieve Hemel, 11 mei - 15 juni 1996.

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
November 30, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL