Lot 32: ÅSLUND, ACKE, 1881-1958. "Ryttare till häst och

Est: kr0 SEK - kr6,000 SEK
Crafoord AuktionerLund, SwedenDecember 01, 2012

ÅSLUND, ACKE, 1881-1958. "Ryttare till häst och föl. Monogramsignerad a. å. och daterad 1925. Olja på duk, 50x60cm. (D)"

Kvalitetsauktion

Crafoord Auktioner
December 01, 2012, 12:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE