Lot 66: ÅSLUND, ACKE, 1881-1958 Höstplöjning.

Est: kr0 SEK - kr4,000 SEKSold:
Crafoord AuktionerLund, SwedenApril 25, 2009

ÅSLUND, ACKE, 1881-1958 Höstplöjning. Monogramsignerad a.å. och daterad 1931. Duk på pannå, 28x45. (D).

Kvalitetsauktion

Crafoord Auktioner
April 25, 2009, 12:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE