Lot 127: Ardy Strüwer Jakarta 1939 'Don't lose your head'

Est: €2,500 EUR - €3,000 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsFebruary 25, 2008

Ardy Strüwer Jakarta 1939 'Don't lose your head' Gesigneerd l.b. Olieverf op doek, 200 x 180 cm. NB: Dit schilderij staat afgebeeld op pag. 24 van het boek Ardy Strüwer. Some of my paintings dat tevens is toegevoegd aan dit lot

Estimates up to €3000

AAG Auctioneers
February 25, 2008, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL