Lot 325: Antoon François Heijligers (1828-1897) 'Bij de

Est: €2,000 EUR - €3,000 EURSold:
Venduehuis der Notarissen's-Gravenhage, NetherlandsMay 29, 2013

Antoon François Heijligers (1828-1897)
'Bij de wieg'
r.o. get.
olieverf op paneel, 53x35,5cm
in dorso oud handgeschreven etiket met adres van de schilder 'Prins Hendrikstraat, Den Haag'
In de achtergrond aan de muur hangt het schilderij 'Gezicht op Delft' van de 17e-eeuwse Hollandse meester Johannes Vermeer. Op de wieg een beschildering voorstellende De vlucht naar Egypte

Halfjaarlijkse Kunst- en Antiekveiling

May 29, 2013, 10:00 AM CET

Nobelstraat 5, 's-Gravenhage, Zuid-Holland, 2513 BC, NL