Lot 6047: Anna Maria Wuytiers-Blaauw (1865-1944),

Est: €100 EUR - €150 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsSeptember 18, 2012

Anna Maria Wuytiers-Blaauw (1865-1944), 'Bloemenpracht', gesigneerd, paneel, afm. 36 x 17,5 cm.

Antiques

Zeeuws Veilinghuis
September 18, 2012, 12:00 AM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL