Lot 116: Andrzej Strumillo (ur. 1927 r., Wilno) Portret ame

Est: zł1,500 PLN - zł2,500 PLN
Desa Unicum SAWarszawa, PolandJune 27, 2013

Andrzej Strumillo
(ur. 1927 r., Wilno)
Portret ame rykanskieg o lotnika
- Michae la Hec k'e, 1983 r.
sitodruk, wycisk/papier, 64,5 x 50 cm
sygnowany i datowany u dolu: 'A. Strumillo | N.Y. 7 6 83 R'

Works on Paper Auction

Desa Unicum SA
June 27, 2013, 07:00 PM CET

Ul. Piekna 1A, Warszawa, Warsaw, 00-447, PL