Lot 114: André Sinet Villennes-sur-Seine 1867 - Parijs 1923

Est: €700 EUR - €900 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsMarch 02, 2010

André Sinet Villennes-sur-Seine 1867 - Parijs 1923 La belle Beylat Gesigneerd en gedateerd 19 l.o., gesigneerd en getiteld verso Olieverf op doek, 24 x 19 cm.

Estimates up to € 3000

AAG Auctioneers
March 02, 2010, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL