Lot 465: Alfred Guillou 1844-1926. Tillskriven. Skogsstig

Est: kr4,000 SEK - kr6,000 SEKSold:
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenMarch 05, 2013

Alfred Guillou 1844-1926. Tillskriven. Skogsstig med kvinna. Signerad A Guillou. Olja på pannå, 25,5 x 34.

Decorative Sale

Auktionskammare Uppsala
March 05, 2013, 10:00 AM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE