Lot 223: ALFRED GUILLOU (1844 - 1926) Charmante Esmeralda,

Est: €3,000 EUR - €4,000 EUR
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumFebruary 04, 2013

ALFRED GUILLOU (1844 - 1926) Charmante Esmeralda, een bloem in de hand. Doek. Getekend en gedateerd Alfred Guillou.1873.'. Esmeralda charmante, une fleur dans la main. Toile. Signée et datée 'Alfred Guillou.1873'. 56 x 46

Art and Antiques

February 04, 2013, 02:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE