Lot 143: Alexander Tolstoy

Est: kr3,000 SEK - kr4,000 SEK
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenAugust 27, 2013

Alexander Tolstoy
1895-1969. Kvinnoporträtt. Signerad A.Tolstoy. Olja på duk, 53 x 44,5.

Decorative Sale

Auktionskammare Uppsala
August 27, 2013, 12:00 AM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE