Lot 94: Albertus Johannes van (Ab) van Overdam Den Haag

Est: €800 EUR - €1,200 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 02, 2009

Albertus Johannes van (Ab) van Overdam Den Haag 1937 Olielampje Gesigneerd en gedateerd 62 l.o., tweemaal etiket Gemeentemuseum Den Haag verso Olieverf op doek, 60 x 40 cm.

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG Auctioneers
December 02, 2009, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL