Lot 116: Adrianus (Aat) Verhoog Rijswijk 1933 The Mellery

Est: €600 EUR - €800 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 02, 2009

Adrianus (Aat) Verhoog Rijswijk 1933 The Mellery Walk Gesigneerd, getiteld en gedateerd september 1974 m.o. Olieverf op board, 36,5 x 50,5 cm.

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG Auctioneers
December 02, 2009, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL