Lot 147: Adrianus (Aat) Verhoog Rijswijk 1933 Perspectief

Est: €500 EUR - €800 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsSeptember 07, 2009

Adrianus (Aat) Verhoog Rijswijk 1933 Perspectief Gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 111 x 90 cm. Literatuur: A. Verhoog, L. van Driel, De Schilder en zijn model, Venlo 1993, pag. 29.

Estimates up to €3000

AAG Auctioneers
September 07, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL