Lot 148: Adrianus (Aat) Verhoog Rijswijk 1933 a) Ridder te

Est: €400 EUR - €600 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsSeptember 07, 2009

Adrianus (Aat) Verhoog Rijswijk 1933 a) Ridder te paard Gesigneerd en genummerd 35/40 r.o. Kleurenlitho, 56,5 x 75 cm. b) Ridder te paard Gesigneerd en gedateerd 1969 in de plaat l.o. en gesigneerd en genummerd 15/30 r.o. Ets, 52 x 61,5 cm. (2x)

Estimates up to €3000

AAG Auctioneers
September 07, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL