Lot 194: Adrianus (Aat) Verhoog 1933 Aufforderung zum Tanz

Est: €2,000 EUR - €2,500 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 27, 2007

Adrianus (Aat) Verhoog 1933 Aufforderung zum Tanz Gesigneerd l.o. en gedateerd 1981 Olieverf op doek, 80 x 80 cm. Herkomst: Smelik en Stokking, Den Haag Literatuur: Cees van der Geer, Verhoog zet de tijd stil, Haagsche Courant/Binnenhof, 9-10-1992, afgebeeld (bijgevoegd) Lo van Driel en Aat Verhoog, Aat Verhoog de schilder en zijn verhaal, Venlo 1993, afgebeeld pag. 54 Tentoonstelling: Den Haag, Aat Verhoog recente schilderijen, Smelik en Stokking 1992, in catalogus afgebeeld (bijgevoegd)

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL