Lot 48: Adolfo Dumini Florence 1863 Naar een zelfportret

Est: €2,000 EUR - €3,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsMarch 02, 2010

Adolfo Dumini Florence 1863 Naar een zelfportret door Elisabeth Vigée-le Brun Gesigneerd en geannoteerd Firenze l.o. Olieverf op doek, 101 x 82,5 cm. NB: Het origineel is geschilderd in Florence in 1790 door Elisabeth Vigée-le Brun, die in 1789 vluchtte naar Italië.

Estimates up to € 3000

AAG Auctioneers
March 02, 2010, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL