Lot 4019: "Adams, Harry William (1868 Worcester 1947)"

Est: €0 EUR - €0 EURSold:
DannenbergBerlin, GermanyMarch 31, 2009

"Adams, Harry William (1868 Worcester 1947)" "Bewaldetes Seeufer. Öl/Lwd. (doubliert), li. u. sign., 61x 41 cm. Rahmen."

Varia & Spielzeug - Day 2

March 31, 2009, 10:00 AM CET

Seesener Str. 8-9, Berlin, 10709, DE