Lot 563: Ad Blok van der Velden (1913-1980) 'Texel'

Est: €800 EUR - €1,000 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsNovember 13, 2012

Ad Blok van der Velden (1913-1980) 'Texel' Gesigneerd l.o. en gedateerd '65. Doek 48,5x58 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
November 13, 2012, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL