Lot 1264: Aat Verhoog (Geb. 1933) Ruiters. Gesigneerd en

Est: €30 EUR - €50 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsMay 12, 2009

Aat Verhoog (Geb. 1933) Ruiters. Gesigneerd en genummerd 13/100. Niet ingelijst. Litho 51x66 cm.

Antiques & Fine Art

Vendu Rotterdam
May 12, 2009, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL