Pieter Willem Zwart Sold at Auction Prices

Painter, b. 1911 - d. 2000

    • Peter Zwart (1911 - 2000) Zomers bloemstilleven
      Sep. 25, 2023

      Peter Zwart (1911 - 2000) Zomers bloemstilleven

      Est: €150 - €250

      Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 11 juli 1942 - kleine plekjes verfverlies, craquelé randen. B 100 x 80 cm / 107 x 87 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
      Nov. 29, 2021

      Est: €200 - €280

      Peter Zwart, Schoten 1911-2000 Laren, Fire in television studio Irene Bussum, 6/4/1955, oil on canvas, 64 x 54 cm.

      Van Zadelhoff Veilingen en Taxaties
    • Peter Zwart. 1911 Schoten - 2000 Laren.
      Dec. 09, 2016

      Peter Zwart. 1911 Schoten - 2000 Laren.

      {Peter Zwart. 1911 Schoten - 2000 Laren.} Sign. und (19)79 dat. Heranrollende Wogen. Aquarell. 35 5 x 50 cm. Gl.u.R

      Auktionshaus Zeller
      Dec. 09, 2016

      {Peter Zwart. 1911 Schoten - 2000 Laren.} Sign. Hafenansicht mit Segelbooten (am Bodensee?) Aquarell. 35 5 x 49 5 cm. Gl.u.R

      Auktionshaus Zeller