Hélène Elizabeth Zielstra Sold at Auction Prices

    • Hélène Zielstra (1941)
      Jan. 27, 2016

      Hélène Zielstra (1941)

      Est: €200 - €300

      'Slapend kind II' linksonder get. en gedateerd '75 olieverf op board, 62x94 cm

    • Hélène Zielstra (1941)
      Dec. 16, 2015

      Hélène Zielstra (1941)

      Est: €400 - €500

    • Hélène Zielstra Naarden 1941 Florien Signed, dated
      Sep. 08, 2008

      Hélène Zielstra Naarden 1941 Florien Signed, dated

      Est: €400 - €800

      Hélène Zielstra Naarden 1941 Florien Signed, dated '99 and annotated Florien l.l. Red crayon on paper, 65 x 95 cm.

      AAG Auctioneers
    • Omschrijving: Hélène Zielstra Naarden 1941
      Jun. 16, 2008

      Omschrijving: Hélène Zielstra Naarden 1941

      Est: €800 - €1,200

      Omschrijving: Hélène Zielstra Naarden 1941 'Florien' Gesigneerd, gedateerd '99 en geannoteerd Florien l.o. Rood krijt op papier, 65 x 95 cm.

      AAG Auctioneers