Vilhelmina Katarina Zetterström Sold at Auction Prices

  • Mimmi Zetterström
    Aug. 27, 2013

    Mimmi Zetterström

    Est: kr4,000 - kr5,000

    Mimmi Zetterström 1843-1885. "Lysekil". Signerad och daterad Mimmi Zetterström 1881. Olja på duk, 53 x 44.

    Auktionskammare Uppsala