Albert Zamett Sold at Auction Prices

  • Albert (Wojciech) Zamett (1821 Wilno - 1877 Wilno)
    Jun. 27, 2013

    Albert (Wojciech) Zamett (1821 Wilno - 1877 Wilno)

    Est: zł8,000 - zł10,000

    Albert (Wojciech) Zamett (1821 Wilno - 1877 Wilno) Wloska ma ndolinistka, 1847 r. akwarela/papier, 31,5 x 22,2 cm (w swietle passe-partout) sygnowany i datowany p.d.: 'A. Zammet w Warszawie | 1847.' oraz zielona pieczec z herbem Rawa

    Desa Unicum SA
  • Zamett Albert
    Mar. 21, 2010

    Zamett Albert

    Est: zł60,000 - zł70,000

    ITALIAN LANDSCAPE (MONTE SORE), 1861

    Agra-Art