Václav Zahradník Sold at Auction Prices

  • Václav Zahradník (1855-1931) EXHIBITION OF
    Mar. 31, 2012

    Václav Zahradník (1855-1931) EXHIBITION OF

    Est: Kč2,500 - Kč5,000

    Václav Zahradník (1855-1931) EXHIBITION OF LANDSCAPES IN KUTNA HORA. 1900. Art nouveau poster to the exhibition of landscapes in Kutna Hora. 1900, since 15. August to 16. of September, agriculture, industry and technology. Colored lithography on paper, 850x585 mm (inside mount measurements) bottom left signed „V. ZAHRADNÍK". Printed by Lit. ústav uměl. V. Neubert, Prague - Smíchov. Mounted, framed, glassed. Václav Zahradník (1855-1931) KRAJINSKÁ VÝSTAVA V KUTNÉ HOŘE. 1900. Secesní plakát ke Krajinské výstavě v Kutné Hoře roku 1900, od 15. srpna do 16. září: hospodářství, průmysl, technologie. Barevná litografie na papíře, 850x585 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole „V. ZAHRADNÍK". Tisk Lit. ústav uměl. V. Neubert, Praha-Smíchov. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Václav Zahradník (1855-1931) LANDESAUSSTELLUNG IN KUTNÁ HORA. Jugendstilplakat zur Landesausstellung in Kutná Hora. Im Jahr 1900, 15. August bis 16. September: Wirtschaft, Industrie und Technologie. Farblithographie auf Papier, 850x585 mm (ohne Passepartout), sign. links unten „V. ZAHRADNÍK". Druck: Lit. ústav uměl. V. Neubert, Praha-Smíchov. Passepartout, Gerahmt, verglast.

    Auction House Zezula