Isabella Wrangel Sold at Auction Prices

  • WRANGEL, ISABELLA, 1911-1975 'Komposition'.
    May. 07, 2011

    WRANGEL, ISABELLA, 1911-1975 'Komposition'.

    Est: - kr3,000

    WRANGEL, ISABELLA, 1911-1975 'Komposition'. Signerad och daterad -57. Duk, 55x54. (D). Utställd: Riksförbundet för bildande konst, Utställning 186 - Några Linjer.

    Crafoord Auktioner