Constant Woutermaertens Sold at Auction Prices

    • WOUTERMAERTENS CONSTANT (1823 - 1867) pendant olieverfschilderijen op doek
      Jun. 24, 2023

      WOUTERMAERTENS CONSTANT (1823 - 1867) pendant olieverfschilderijen op doek

      Est: €200 - €500

      WOUTERMAERTENS CONSTANT (1823 - 1867) pendant olieverfschilderijen op doek telkens met een rijk uitgewerkt jachtstilleven - telkens 48 x 42 getekend en gedateerd 1853 pendant of two mid 19th Cent. Belgian oil on canvas - signed Constant Woutermaertens and dated 1853

      DVC
    • TABLEAUX
      Sep. 13, 2017

      TABLEAUX

      Est: €500 - €750

      Huile sur toile "Trophée de chasse au lièvre, aux oiseaux et aux légumes". Signé en bas au milieu C. Woutermaertens. Ecole belge. Dim.:49x39cm.

    • CONSTANT WOUTERMAERTENS (1823-1867) TWO CIRCUSDOGS
      Nov. 09, 1993

      CONSTANT WOUTERMAERTENS (1823-1867) TWO CIRCUSDOGS

      Est: $1,053 - $1,579

      signed l.r. oil on canvas 31 x 41,5 cm.