Louter C. Westhoff Sold at Auction Prices

b. 1903 - d. 1982

    • Louter C. Westhoff (1903-1982) Bewoner 1972-1981
      Oct. 18, 2017

      Louter C. Westhoff (1903-1982) Bewoner 1972-1981

      Est: €200 - €300

      Louter C. Westhoff (1903-1982) Bewoner 1972-1981 Zomerdag op een landgoed rechtsonder get. en gedateerd '75 gouache op papier, 42,5x58 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren. In dorso sticker: Eigendom Stichting voor en door Kunstenaars.

    • Louter C. Westhoff (1903-1982) Bewoner RSH 1972-1981
      Oct. 18, 2017

      Louter C. Westhoff (1903-1982) Bewoner RSH 1972-1981

      Est: €200 - €300

      Louter C. Westhoff (1903-1982) Bewoner RSH 1972-1981 Open raam rechtsonder get. en gedateerd '76 collage op papier, 51x68 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren. In dorso sticker: Eigendom Stichting voor en door Kunstenaars.

      Oct. 18, 2017

      Est: €200 - €300

      Louter C. Westhoff (1903-1982) Bewoner RSH 1972-1981 'Doek in landschap' rechtsonder get. gouache/gemengde techniek op papier, 58x43 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren. In dorso sticker: Eigendom Stichting voor en door Kunstenaars.