Luitjen Jacobs van Werf Sold at Auction Prices

Porträtmaler

    • L. VAN DER WARF IACOBA REBECKA FRUYTIER
      Mar. 11, 2023

      L. VAN DER WARF IACOBA REBECKA FRUYTIER

      Est: €400 - €800

      L. VAN DER WARF 1748 mentioned in Groningen - 1754 last mention ibid IACOBA REBECKA FRUYTIER Oil on canvas. 81 x 68 cm (F. 91 x 78 cm). Signed and dated lower left: 'L.v.d WARF PINXIT 1769.'. Verso: Titled on the canvas: 'Iacoba Rebecka Fruytier oud 27 Iaar'. Old craquelé, slight old rest., old retouching, partly min. paint loss in spots. Frame. Rahmen. Provenance: Rhenish private collection. L. VAN DER WARF 1748 erwähnt in Groningen - 1754 letzte Erwähnung ebenda IACOBA REBECKA FRUYTIER Öl auf Leinwand. 81 x 68 cm (R. 91 x 78 cm). Halblinks unten signiert und datiert: 'L.v.d WARF PINXIT 1769.'. Verso: Auf der Leinwand betitelt: 'Iacoba Rebecka Fruytier oud 27 Iaar'. Altcraquelé, leicht altrest., Altretuschen, part. punktuell min. Farbverluste. Rahmen. Provenienz: Rheinische Privatsammlung.

    • Luitjen Jacobsz. van der Werf (1701-1784)
      Feb. 21, 2018

      Luitjen Jacobsz. van der Werf (1701-1784)

      Est: €700 - €900

      Portret van jongen met boek, waarschijnlijk Albert ten Oever, oud 14 jaar en 5 maanden., linksonder get. 'L. van der Warf' en gedateerd 1770, olieverf op doek, 65x55 cm