Karel Wellens Sold at Auction Prices

Painter, Water color painter

    • Charles WELLENS (1889-1959) 'Interior (Bokrijk)'. (W:95 x H:64 cm)
      Nov. 06, 2024

      Charles WELLENS (1889-1959) 'Interior (Bokrijk)'. (W:95 x H:64 cm)

      Est: €300 - €500

      Charles WELLENS (1889-1959) 'Interior (Bokrijk)'  Oil on canvas.  Signed lower right.  Dutch Description: Charles WELLENS (1889-1959) 'Interieur (Bokrijk)'  Olie op doek Getekend rechts onderaan.  Dimensions: (W:95 x H:64 cm)

      Flanders Auctions
    • Charles WELLENS (1889-1959) 'Winter Landscape'. (W:86 x H:47 cm)
      Nov. 06, 2024

      Charles WELLENS (1889-1959) 'Winter Landscape'. (W:86 x H:47 cm)

      Est: €300 - €500

      Charles WELLENS (1889-1959) 'Winter Landscape'  Oil on canvas.  Signed lower right.  Dutch Description: Charles WELLENS (1889-1959) 'Winterlandschap' Olie op doek.  Getekend rechts onderaan.  Dimensions: (W:86 x H:47 cm)

      Flanders Auctions
    • Charles WELLENS (1889-1959) 'Landscape'. (W:46 x H:33 cm)
      Nov. 06, 2024

      Charles WELLENS (1889-1959) 'Landscape'. (W:46 x H:33 cm)

      Est: €300 - €500

      Charles WELLENS (1889-1959) 'Landscape' Oil on canvas.  Signed lower right.  Dutch Description: Charles WELLENS (1889-1959) 'Landschap' Olie op doek.  Getekend rechts onderaan.  Dimensions: (W:46 x H:33 cm)

      Flanders Auctions
    • Charles WELLENS. - Ferme enneigée.
      Oct. 19, 2024

      Charles WELLENS. - Ferme enneigée.

      Est: €400 - €500

      Charles WELLENS. Ferme enneigée. Huile sur toile, 31,5 x 45. Signée en bas à gauche. Cadre argenté.

      Lhomme
      Sep. 11, 2024

      Est: €400 - €600

      Charles WELLENS (1889-1959) 'Interior (Bokrijk)'  Oil on canvas.  Signed lower right.  Dimensions: (W:95 x H:64 cm)

      Flanders Auctions
    • Irene WELLENS (1923) 'Heather Landscape'. (W:60 x H:40 cm)
      Sep. 11, 2024

      Irene WELLENS (1923) 'Heather Landscape'. (W:60 x H:40 cm)

      Est: €300 - €500

      Irene WELLENS (1923)'Heather Landscape'  Oil on canvas.  Signed lower right.  Dimensions: (W:60 x H:40 cm)

      Flanders Auctions
    • WELLENS CHARLES
      May. 28, 2024

      WELLENS CHARLES

      Est: €300 - €500

      Sun-drenched farm

      Campo & Campo
    • CHARLES WELLENS (1889 - 1959)
      May. 20, 2024

      CHARLES WELLENS (1889 - 1959)

      Est: €10 - €100

      CHARLES WELLENS (1889 - 1959) - "Landschap in de Kempen" - Olieverf op doek - Gesigneerd - 48 x 87 cm

      DEWIT Auctions
    • WELLENS, Charles (1889-1959)
      Mar. 08, 2024

      WELLENS, Charles (1889-1959)

      Est: €200 - €300

      Villa van de kunstenaar in Lummen Ref. Piron, II, p. 1571. "Hij zette zich, samen met Dr. J. Weyns, in voor de planning en de uitwerking van het Openluchtmuseum te Bokrijk". Ter ere van hem werd een hoeve in Bokrijk "Wellenshoeve" gedoopt Olie op canvas (15 x 21 cm), getekend links onder, ingelijst in oorspronkelijke lijst

      Auctions Van de Wiele
      Mar. 08, 2024

      WELLENS, Charles (1889-1959)

      Est: €200 - €300

      Boerderij met strooien dak Ref. Piron, II, p. 1571. "Hij zette zich, samen met Dr. J. Weyns, in voor de planning en de uitwerking van het Openluchtmuseum te Bokrijk". Ter ere van hem werd een hoeve in Bokrijk "Wellenshoeve" gedoopt Olie op canvas (33 x 26 cm), getekend rechts onder, ingelijst

      Auctions Van de Wiele
      Dec. 12, 2023

      Est: €600 - €800

      WELLENS Charles (1889 - 1959) Huile sur toile "Chaumière au Limbourg". Signé en bas à droite Ch. Wellens. Ecole belge. Dim. : +/- 52x70 cm.

      Dec. 14, 2022

      Est: €2,000 - €3,000

      Huile sur toile "La fermette enneigée". Signé en bas à droite Ch. Wellens. Ecole belge. Dim.:+/-48x87cm.

    • Tableaux Huile sur toile "Paysan à la fermette". Signé en bas à gauche Ch. Wellens. Ecole belge.
      Oct. 12, 2022

      Tableaux Huile sur toile "Paysan à la fermette". Signé en bas à gauche Ch. Wellens. Ecole belge.

      Est: €300 - €400

      Tableaux Huile sur toile "Paysan à la fermette". Signé en bas à gauche Ch. Wellens. Ecole belge. Dim. : +/-33x46 cm. WELLENS Charles (1889 - 1959)

    • Charles WELLENS HST
      Mar. 17, 2022

      Charles WELLENS HST

      Est: €100 - €150

      Charles WELLENS (1889-1959) " Le retour du troupeau" Huile sur toile signée en bas à gauche et datée '27 Dimensions : 54 x 67 cm

      Legia-Auction
    • Charles WELLENS (1889-1959)
      Feb. 26, 2022

      Charles WELLENS (1889-1959)

      Est: €100 - €200

      Charles WELLENS (1889-1959) Landscape with birch trees. Oil on hardboard, signed. Landschap met berken. Olie op hardboard, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Charles WELLENS (1889-1959)
      Feb. 26, 2022

      Charles WELLENS (1889-1959)

      Est: €300 - €400

      Charles WELLENS (1889-1959) Lake sight. Oil on canvas, signed. Zicht op het meer. Olie op doek, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Charles WELLENS (1889-1959)
      Feb. 26, 2022

      Charles WELLENS (1889-1959)

      Est: €300 - €400

      Charles WELLENS (1889-1959) Interior with chickens. Oil on canvas, signed. Hoeveinterieur met kippen. Olie op doek, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Huile sur toile "Les fermettes enneigées". Signé en bas à gauche Ch. Wellens. Ecole belge. Dim.:77,5
      Apr. 20, 2021

      Huile sur toile "Les fermettes enneigées". Signé en bas à gauche Ch. Wellens. Ecole belge. Dim.:77,5

      Est: €600 - €800

      Huile sur toile "Les fermettes enneigées". Signé en bas à gauche Ch. Wellens. Ecole belge. Dim.:77,5x127cm.

    • Charles Wellens (1889-1959)
      Jan. 31, 2021

      Charles Wellens (1889-1959)

      Est: €100 - €200

      Oil on canvas Farmhouse signed Olieverf op doek Boerderij gesigneerd

      Maison Jules Veilinghuis
    • WELLENS Charles (1889 - 1959) Huile sur toile "Paysage lacustre". Signé en
      Feb. 20, 2019

      WELLENS Charles (1889 - 1959) Huile sur toile "Paysage lacustre". Signé en

      Est: €300 - €500

      WELLENS Charles (1889 - 1959) Huile sur toile "Paysage lacustre". Signé en bas à gauche Ch. Wellens. Ecole belge. Dim.:65x95cm.

    • painting oil on panel - interior - signed WELLENS Charles
      Mar. 18, 2018

      painting oil on panel - interior - signed WELLENS Charles

      Est: €200 - €300

      Tableau HSP -Intérieur- signé *WELLENS C.* (Charles) (Lummen 1889 - Hasselt 1959) 40x32cm cadre bois noirci painting oil on panel - interior - signed WELLENS Charles

      Monsantic.com
    • painting oil on canvas - house - signed WELLENS Charles
      Jan. 28, 2018

      painting oil on canvas - house - signed WELLENS Charles

      Est: €200 - €300

      Tableau HST -Maisonnette- signé *WELLENS C.* (Charles) (1889. 1959) 46x33cm cadre painting oil on canvas - house - signed WELLENS Charles

      Monsantic.com
    • painting oil on canvas - landscape - signed WELLENS Charles
      Dec. 03, 2017

      painting oil on canvas - landscape - signed WELLENS Charles

      Est: €200 - €300

      Tableau HST -Paysage de marais- signé *WELLENS C.* (Charles) 20x40cm cadre de style doré patiné painting oil on canvas - landscape - signed WELLENS Charles

      Monsantic.com
    • TABLEAUX
      Sep. 12, 2017

      TABLEAUX

      Est: €250 - €350

      Huile sur toile "Intérieur de ferme". Signé en bas à droite Ch. Wellens. Ecole belge. Dim.:50x60cm.

    • Scena in interno di palazzo con ufficiali in costume
      Nov. 23, 2016

      Scena in interno di palazzo con ufficiali in costume

      Est: €1,000 - €2,000

      Provenienza: Galleria Silbernagl, Milano. Olio su tela, cm 52,5 x 72. Firmato in basso a sinistra sulla pedana: Wellens.

      Ansuini 1860 Auctions
    • aquarelle - signed
      Oct. 22, 2016

      aquarelle - signed

      WELLENS CHARLES ( 1889 - 1959) aquarel : "Man met pet" - 55 x 38 getekend ENGLISH aquarelle - signed

      DVC