Geert Weerd Sold at Auction Prices

b. 1936 -

    • Gerrit de Weerd (1949)
      Oct. 18, 2017

      Gerrit de Weerd (1949)

      Est: €100 - €120

      Gerrit de Weerd (1949) 'Steigertje' en 'Spoorbrug' beide rechtsonder get. en gedateerd resp. 2016 en 2017 2 houtskooltekeningen op papier, elk 13x15,5 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren.

    • Weerd, Geert (Sappemeer 1936) "Landscape in the Balkans"
      Dec. 14, 2016

      Weerd, Geert (Sappemeer 1936) "Landscape in the Balkans"

      Est: €50 - €80

      Weerd, Geert (Sappemeer 1936) "Landscape in the Balkans", signed ll and '72, watercolor / paper, h 22 x W 44 cm.

      Veilinghuis Omnia
    • Weerd, Geert (Sappemeer 1936-) "Winter Landscape"
      Dec. 14, 2016

      Weerd, Geert (Sappemeer 1936-) "Winter Landscape"

      Est: €50 - €80

      Weerd, Geert (Sappemeer 1936-) "Winter Landscape" monogram ro, watercolor / paper, h 18 x W 33 cm.

      Veilinghuis Omnia
    • Weerd, Geert (Sappemeer 1936) "View of the Ennemaborgh Midwolda"
      Oct. 12, 2016

      Weerd, Geert (Sappemeer 1936) "View of the Ennemaborgh Midwolda"

      Est: €200 - €300

      Weerd, Geert (Sappemeer 1936) "View of the Ennemaborgh Midwolda", signed with monogram lower left, oil / canvas, 47 x W 63 cm h.

      Veilinghuis Omnia
    • Weerd, Geert (Sappemeer 1936) ",Ruins",
      Jun. 28, 2016

      Weerd, Geert (Sappemeer 1936) ",Ruins",

      Est: €80 - €140

      Weerd, Geert (Sappemeer 1936) ",Ruins",, oil / canvas, 55 x W 30.5 cm h.

      Veilinghuis Omnia