Margot Weemaes Sold at Auction Prices

b. 1909 - d. 1993

Margot Weemaes was born in Louvain on June 11, 1909 and died in Brussels on September 27, 1993. She trained in La Cambre in Brussels where she took the book illustration classes at Joris Minne. From 1932 and until 1987, uninterrupted studies of engraving at the Cabinet of Prints of the Royal Library of Belgium. Typography studies at the Plantin Museum in Antwerp. She also worked at the Academia Belgica in Rome in 1939-1940, during which time she studied at the Estampes' Cabinet of that city.

Read Full Artist Biography

      • WEEMAES, Margot
        Oct. 01, 2021

        WEEMAES, Margot

        Est: €90 - €140

        Saintes du Brabant Folio, los in uitgeversomslag, 39,5 x 28 cm. Goed ex. 9 drogenaald afdrukken, allen gemonogrammeerd in de plaat en getiteld en getekend onderaan in potlood, met beschermpapier. Zeer fris. Oplage van 50 ex. waarvan 25 niet in de handel. Hier één van de 25 niet in de handel, ex. op Van Gelder velijn papier. Voorgesteld zijn de heiligen Wivina (Groot Bijgaarden), Margareta (Leuven), Aline (Vorst), Ermelindis (Meldert), Reinildis (Saintes), Adèle (Orp-le-Grand), Gertrude (Nivelles), Gudule (Brussel) en Marie-la-Misérable (St. Lambrechts Woluwe) Ref. P. Piron: Leuven 1909/ Brussel 1993, tekenaarster, illustratrice, grafica en ontwerpster van glasramen. Voorkeur voor landschappen en figuren

        Auctions Van de Wiele
      • MARGOT WEEMAES (1909-1993)
        Jun. 17, 2021

        MARGOT WEEMAES (1909-1993)

        Est: €300 - €400

        Untitled. A large collection of prints (etchings, dry points, lithographs). Some heightened. Most signed. Various dimensions. Description FR Sans titre. Une grande colelction d'art graphiques (eaux-fortes, pointes sèches, lithographies). Quelques planches rehaussées. Dimensions variables. Beschrijving NL Zonder titel. Een zeer uitgebreide verzameling grafisch werk (ets, droge naald, lithografie). Meeste gesigneerd. Sommige bladen gehoogd met aquarel. Verschillende afmetingen.

      • LES 9 SAINTES DU BRABANT.
        Mar. 25, 2021

        LES 9 SAINTES DU BRABANT.

        Est: €80 - €120

        9 drogenaald afdrukken, folio, los in uitgeversomslag (l. vuil en stoffig), 39,5 x 28 cm. Goed ex.  - Alle prenten gemonogrameerd in de plaat en getiteld en getekend onderaan in potlood, met beschermpapier. Oplage van 50 ex. waarvan 25 niet in de handel. Hier één van de 25 niet in de handel, ex. op Van Gelder velijn papier, bestemd voor Jos Buschmann. Voorgesteld zijn de heiligen Wivina (Groot Bijgaarden), Margareta (Leuven), Aline (Vorst), Ermelindis (Meldert), Reinildis (Saintes), Adèle (Orp-le-Grand), Gertrude (Nivelles), Gudule (Brussel) en Marie-la-Misérable (St. Lambrechts Woluwe). Op deze laatste pl. staat onderaan in het handschrift van de kunstenaar "destinée à Grosfils".

        Arenberg Auctions
      • Margot WEEMAES (XX)
        Jun. 03, 2019

        Margot WEEMAES (XX)

        Est: €150 - €200

        Margot WEEMAES (XX) Lot drawings and etchings (8) trees

        Maison Jules Veilinghuis
      • Margot Weemaes (1909-1993) Danseuse
        Feb. 05, 2019

        Margot Weemaes (1909-1993) Danseuse

        Est: €400 - €600

        Margot Weemaes (1909-1993) Danseuse Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1932 en bas à droite. 41 x 33 cm (jour / dag).

        Brussels Art Auctions