Bertus Weeda Sold at Auction Prices

b. 1953 -

    • Bertus Weeda (1953)
      Jun. 29, 2016

      Bertus Weeda (1953)

      Est: €100 - €200

      'Saxofoon', in dorso etiket met adres van de kunstenaar: Boergoensevliet, Rotterdam, olieverf op doek, 190x100 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Bertus Weeda (1953)
      Jun. 29, 2016

      Bertus Weeda (1953)

      Est: €200 - €300

      'Dubbel zelfportret', niet get., te dateren jaren 80, olieverf op doek, 100x140 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.