Hendrikus de Vos Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, Wall painter, Mosaizist, b. 1911 - d. 1982

    • Henk de Vos (1911-1982)
      Aug. 24, 2023

      Henk de Vos (1911-1982)

      Est: €100 - €200

      Zonder titel, meisje bij een raam, gesigneerd l.o.

      Vendu Rotterdam
    • Henk de Vos (1911-1982) Village by the coast. Signed lower left.
      Nov. 01, 2016

      Henk de Vos (1911-1982) Village by the coast. Signed lower left.

      Est: €100 - €200

      Henk de Vos (1911-1982) Village by the coast. Signed lower left. Board 50 x 60 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Henk de Vos (1911-1982)
      Jun. 29, 2016

      Henk de Vos (1911-1982)

      Est: €100 - €200

      'Den Hoorn, Texel', rechtsonder get., linksonder betiteld, aquarel op papier, 34x43 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Henk de Vos (1911-1982)
      Jun. 29, 2016

      Henk de Vos (1911-1982)

      Est: €100 - €200

      'Square Clignancourt, Paris', rechtsonder get. linksonder betiteld en gedateerd '73, houtskooltekening met aquarel, 45x70 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Henk de Vos (1911-1982)
      Jun. 29, 2016

      Henk de Vos (1911-1982)

      Est: €100 - €200

      'Canal de Saint Denis, Paris', rechtsonder get., linksonder betiteld en gedateerd '73, houtskooltekening, 45x79 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Henk de Vos (1911-1982)
      Jun. 29, 2016

      Henk de Vos (1911-1982)

      Est: €200 - €300

      'De Admiraals', rechtsonder in potlood get. en gedateerd '72, potlood en gouache op papier, 80x110 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Henk de Vos (1911-1982) 'Vézelay'. Signed lower left and dated 4/73 lower r
      Nov. 10, 2015

      Henk de Vos (1911-1982) 'Vézelay'. Signed lower left and dated 4/73 lower r

      Est: €100 - €200

      Henk de Vos (1911-1982) 'Vézelay'. Signed lower left and dated 4/73 lower right. Tekening 49 x 70 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Henk de Vos (Rotterdam 1911 - Ribiers 1982)
      Oct. 14, 2013

      Henk de Vos (Rotterdam 1911 - Ribiers 1982)

      Henk de Vos (Rotterdam 1911 - Ribiers 1982) Untitled (girl in a room) - Signed l.l. Oil on canvas, 80.7 x 100.6 cm - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

      AAG Auctioneers
    • Henk de Vos (1911-1982) Toegeschreven aan
      Apr. 23, 2013

      Henk de Vos (1911-1982) Toegeschreven aan

      Est: €100 - €150

      Henk de Vos (1911-1982) Toegeschreven aan Dorpsgezicht met de zee op de achtergrond. Niet gesigneerd. Paneel 49x59 cm

      Vendu Rotterdam
    • Henk de Vos (1911-1982) Interieur met
      Apr. 23, 2013

      Henk de Vos (1911-1982) Interieur met

      Est: €100 - €150

      Henk de Vos (1911-1982) Interieur met speelpaarden. Gesigneerd l.b., gedateerd '64. Doek 59x63,5 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Henk de Vos (1911-1982) Doorkijk door een raam met
      Apr. 23, 2013

      Henk de Vos (1911-1982) Doorkijk door een raam met

      Est: €100 - €150

      Henk de Vos (1911-1982) Doorkijk door een raam met op de voorgrond een klok en vaas met bloemen. Verso signatuur. Doek 98x83 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Henk de Vos (1911-1982) Een dorp in een
      Nov. 13, 2012

      Henk de Vos (1911-1982) Een dorp in een

      Est: €150 - €200

      Henk de Vos (1911-1982) Een dorp in een berglandschap. Gesigneerd r.o. en gedateerd '51. Gemengde techniek 62x48 cm.

      Vendu Rotterdam